• Samorząd uczniowski 2020/2021

• 21.06.2021 17:28
        • -------------------------------2020/2021-----------------------------------
        • Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej im. Stefana Czarnieckiego tworzą wszyscy uczniowie szkoły i wszyscy oni mają prawo do działania w szkole i w środowisku lokalnym. Samorząd nadaje szkole wymiar instytucji demokratycznej i obywatelskiej.

25 września 2020 roku odbyło się spotkanie Samorządu Uczniowskiego Szkoły Podstawowej im. Stefana Czarnieckiego w Reczu, podczas którego wybrano zastępcę przewodniczącej SU.

Zastępcą Przewodniczącej Samorządu Uczniowskiego została HANNA OLEJARNIK.

Zatwierdzono również Zarząd Samorządu Uczniowskiego w składzie:

1.Jakub Tworzewski

21.Maja Konieczna

GRATULACJE!!!

M. Sawczuk

30 września obchodziliśmy Dzień Chłopaka. Tego dnia chłopcy mieli uśmiechnięte miny, bo pamiętały o nich dziewczyny z Samorządu Uczniowskiego, które wspólnie z Radą Rodziców, przygotowały słodki upominek dla chłopców.