• ROZKŁAD JAZDY AUTOBUSU SZKOLNEGO

        NA ROK SZKOLNY 2021/2022


         

        PRZYWOZY: PONIEDZIAŁEK, WTOREK, ŚRODA, CZWARTEK, PIĄTEK

         

        AUTOBUSY O WYZNACZONYCH GODZINACH BĘDĄ ODJEŻDŻAŁY Z MIEJSCOWOŚCI:

        7.00 – JAROSTOWO

        7.05 – PAMIĘCIN                                                

        7.10 – ŻELISZEWO

        7.15 – RAJSKO

        7.15 – ul. LEŚNA

         

        7.30 – POMIEŃ

        7.35 – TRZEBIŃ

        6.45 – SULIBÓRZ

        6.50 – SULIBOREK

        6.55 – RYBAKI

        6.58 – SULIBOREK ferma

        7.00 – SŁUTOWO

        7.05 – WIELGOSZCZ

        7.07 – STACJA PKP

         

        7.20 – LUBIENIÓW (+ Rybnica i Lestnica)

        7.25 – GRABOWIEC

         

        7.05 – SOKOLINIEC – koło kościoła

        7.08 – SOKOLINIEC – koło bloków

         

        7.12 – SICKO

         

        7.40 – NĘTKOWO

         

         

        ODWOZY W PONIEDZIAŁKI, WTORKI, ŚRODY, CZWARTKI

         

        AUTOBUSY O WYZNACZONYCH GODZINACH BĘDĄ ODJEŻDŻAŁY DO NASTEPUJĄCYCH MIEJSCOWOŚCI:

        12.45 – SICKO, SOKOLINIEC, RYBAKI, SULIBOREK, SULIBÓRZ, SULIBOREK ferma, SŁUTOWO, WIELGOSZCZ

        12.45 – NĘTKOWO, GRABOWIEC, LUBIENIÓW

        13.40 – RAJSKO, ŻELISZEWO, PAMIĘCIN, JAROSTOWO

        13.40 – TRZEBIŃ, POMIEŃ

        13.40 – SICKO, SOKOLINIEC, RYBAKI, SULIBOREK ferma, SŁUTOWO, WIELGOSZCZ

        14.30 – TRZEBIŃ, POMIEŃ

        14.30 – NĘTKOWO, GRABOWIEC, LUBIENIÓW

        14.30 – SICKO, SOKOLINIEC, RYBAKI, SULIBOREK, SULIBÓRZ, SULIBOREK ferma, SŁUTOWO, WIELGOSZCZ

        15.20 – RAJSKO, ŻELISZEWO, PAMIĘCIN, JAROSTOWO, TRZEBIŃ, POMIEŃ

        15.20 – SICKO, SOKOLINIEC, RYBAKI, SULIBOREK, SULIBÓRZ, SULIBOREK ferma, SŁUTOWO, WIELGOSZCZ

        15.20 - NĘTKOWO, GRABOWIEC, LUBIENIÓW, LESTNICA, RYBNICA


         

         

        ODWOZY W PIĄTKI

         

        AUTOBUSY O WYZNACZONYCH GODZINACH BĘDĄ ODJEŻDŻAŁY DO NASTEPUJĄCYCH MIEJSCOWOŚCI:

        12.45 – SICKO, SOKOLINIEC, RYBAKI, SULIBOREK, SULIBÓRZ, SULIBOREK ferma, SŁUTOWO, WIELGOSZCZ

        12.45 – NĘTKOWO, GRABOWIEC, LUBIENIÓW

        12.40 – TRZEBIŃ, POMIEŃ

        13.40 – RAJSKO, ŻELISZEWO, PAMIĘCIN, JAROSTOWO

        13.40 – TRZEBIŃ, POMIEŃ

        13.40 – SICKO, SOKOLINIEC, RYBAKI, SULIBOREK ferma, SŁUTOWO, WIELGOSZCZ

        14.30 – TRZEBIŃ, POMIEŃ

        14.30 - NĘTKOWO, GRABOWIEC, LUBIENIÓW, LESTNICA, RYBNICA

        14.40 – SICKO, SOKOLINIEC, RYBAKI, SULIBOREK, SULIBÓRZ, SULIBOREK ferma, SŁUTOWO, WIELGOSZCZ

        14.50 - PAMIĘCIN, ŻELISZEWO, JAROSTOWO